Willowa
Aleja III

To osiedle znajduje sie w Osielsku z na skraju z Niwami Tworzyć je będzie 11 domów w zabudowie szeregowej oraz jeden dom wolnostojący.

Oferta

Osiedle znajduje się we wschodniej części Osielska, na skraju z Niwami przy samym lesie, około 10 km od Bydgoszczy, zaledwie 1500m od Galerii Osielsko i Polo Marketu. Jest to spokojne osiedle nowoczesnych domów, do którego prowadzi oświetlony chodnik a przy nim przystanek miejskiego autobusu nr 93. W okolicy znajdują się 2 szkoły oraz 4 przedszkola. Zaledwie w odległości dwóch kilometrów znajduje się Ogród Botaniczny w Myślęcinku, stadnina koni, mini golf, stok narciarski z wyciągiem, basen, boisko do basseballa kilka restauracji i mnóstwo innych atrakcji. Ulica Karpacka i Nidzicka to drogi gminne, pokryte asfaltem. W drodze poprowadzone są wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz łącze Tp.sa.

Wyjątkowość tego osiedla, na tle innych tego typu inwestycji w regionie, podkreśla fakt, że będą to: budynki 2 kondygnacyjne z pełnym wykorzystaniem pierwszego piętra (bez skosów), budowane z cegły YTONG lub Gazobetonu kl.500-600 z dachami dwuspadowymi, o kącie nachylenia 35 stopni oraz z dwoma stropami betonowymi typu Teriva. Osiedle Willowa Aleja III nacechowane jest w dużej mierze nowoczesną architekturą z elementami nowoczesnej imitacji drewna, modnego antracytu oraz licznymi przeszkleniami. Ta nietuzinkowa stylizacja została wzbogacona o najnowsze rozwiązania myśli technicznej.

Willa Arkadia

Willa Pola

Willa Arkadia

Elegancki projekt domu, zaprojektowany według najnowocześniejszych trendów z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35 stopni w którym układ konstrukcyjny pozwolił na zaprojektowanie parteru jako jednoprzestrzennej strefy dziennej. Nowoczesność bryły podkreślona została poprzez szklane elementy balustrad oraz kolor i rodzaj okładziny elewacyjnej. Salon obejmujący całą szerokość budynku otwarty został na kuchnię oraz hol, stając się centrum życia rodzinnego. Przykuwającym uwagę elementem jest doświetlenie wnętrza nowoczesnymi dużymi oknami do ziemi, dzięki czemu strefa ta prezentuje się atrakcyjnie, a domowego ciepła daje jej umieszczony na bocznej ścianie kominek. Program uzupełnia spiżarnia, toaleta z miejscem na kabinę, pokój biurowo/gościnny oraz duży garaż. Przestrzeń piętra zaaranżowana została z uwzględnieniem komfortowego wypoczynku mieszkańców, a oryginalne przeszklenia w sypialni rodziców w niecodzienny sposób doświetla pomieszczenie. Wygodne, trzy jasne pokoje oraz przestronna łazienka zapewniają pełny relaks po męczącym dniu. Dzięki betonowemu stropowi nad piętrem, istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowego pomieszczenia/pomieszczeń na strychu budynku.

Willa Pola

Interesujący projekt domu piętrowego o nowoczesnej stylistyce zewnętrznej i komfortowym programie funkcjonalnym. Charakter budynku podkreślają zastosowane materiały wykończeniowe oraz przeszklenia. W bryle budynku zaprojektowano jednostanowiskowy garaż, do którego mieszkańcy mają wygodny i szybki dostęp przez wiatrołap.

Istnieje możliwość dobudowania dodatkowej wiaty dla drugiego auta.

W przestronnej części dziennej mieści się duży salon z miejscem na zestaw wygodnych wypoczynkowych sof, a rodzinny relaks umila blask kominka. Walory estetyczne jadalni podnosi nowoczesne, narożne przeszklenie, a w znajdującej się obok kuchni przewidziano duży, wielofunkcyjny półwysep, z dodatkowym miejscem do jedzenia. W ramach zaplecza znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze i gazowa kotłownia.

W komfortowej strefie nocnej na piętrze willi zaprojektowano cztery pięknie doświetlone sypialnie, wśród nich pokój rodziców posiada własną garderobę i dostęp do prywatnego balkonu. Program użytkowy piętra dopełnia w pełni wyposażona łazienka oraz pralnia.

Dzięki betonowemu stropowi nad piętrem, istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowego pomieszczenia/pomieszczeń na strychu budynku.